Kemerli Burun Makyajı Yapımı

  • 1 Star
    Loading...

 

 

Kemerli Burun Makyajı Yapımı

Makyaj, kadınların günlük hayatlarının vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. Fakat yanlış makyaj uygulamaları kişinin istediği sonucu almamasına neden olmaktadır. Makyaj yaparken asıl amaç, yüzün istenilen görüntüye kavuşmasıdır. Bunun için uygun makyaj ürünleri ve doğru makyaj uygulamaları kullanılması gerekmektedir.

Yüz Kusurlarını Gizleme

Yüzünüzde rahatsız olduğunuz kusurlar varsa bunları makyaj hileleri ile kapatmanız mümkündür. Burun, makyajda unutulan bölgeler arasında yer almaktadır. Kişiler burunlarının şeklinden memnun olmadığında doğru burun makyajı yaparak en iyi sonucu almanız mümkündür.

Kusurları gizlemek, bölgeleri ön plana çıkarmak için en iyi makyaj tekniği gölgelendirme olarak bilinmektedir.

 

Kemerli Burun Makyajı

Kemerli burun birçok kadının rahatsız olduğu bir durum olarak bilinmektedir. Bu nedenle kişiler makyaj hilelerinden faydalanarak kemerli burun makyaj teknikleri ile burunlarını daha estetik bir görünüme kazandırmaya çalışmaktadır.

Kemerli bir burunu düz göstermek makyaj teknikleri uygulayarak mümkündür. Burun makyajı yaparken birçok noktaya dikkat etmek gerekmektedir. Yanlış uygulamalar sonucunda yüz farklı bir görünüme kavuşabilmektedir.

Kolay bir teknik ile burnunuzu daha düz göstermeniz mümkündür. Kemerli burnunuzu düz göstermek için profesyonel makyaj uzmanlarından yardım almanıza, pahalı ürünler kullanmanıza gerek yoktur. Basit uygulamalar ile evde günlük makyajınızda da kemerli burunu düz göstermek mümkündür.

  • Kemerli burun sorunu olan kişiler burnunu daha düz göstermek için parıltılı bir kremi burnunun tam üst kısmına uygulamak en bilindik teknikler arasında yer almaktadır. Parıltılı bir kremi burnun üst kısmına ince bir şekilde uygulayın. Böylece burun daha düz ve pürüzsüz görünecektir.
  • Cildinizde açık renk fondöten ürünlerini kullansanız da burun üzerinde koyu fondöten kullanmalısınız. Açık renkler burunda kusurları daha çok ortaya çıkardığı için ciltten iki ton koyu pudra gibi ürünler ile burun kontur uygulaması yapabilirsiniz.
OKUYUCU YORUMLARI