Sağlıklı Zayıflamak İçin 10 Altın Kural

  • 1 Star
    Loading...

Zayıflamak için sadece diyet yapmak bazen yeterli olmayabiliyor. Diyetinizi yaparken belli kuralları hergün gerçekleştirirseniz kilo verme sürecinize büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Uygulaması zor olmayan bu kuralların sonuçları çok etkilidir.

Her sabah uyanınca ilk iş olarak 2 büyük bardak ( minimum 400cc’lik) oda sıcaklığında su içilmesi gerekli.Gün içinde en az 3 litre su içilmesi gerekmektedir. Suya isteğinize göre taze sıkılmış limon suyu veya elma sirkesi ekleyebilirsiniz.Yemeklerle birlikte kesinlikle su içilmeyecek. Yemeklerden yarım saat önce bırakılmalı ve 1 saat sonra tekrar içmeye başlanmalı.Her gün 3 poşet karbonat, 1 çay kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içilecek Her bir poşet ( 5 gram) bir su bardağa. Bir çay kaşığı tuz da yine başka bardağa konulacak. Zamanları size kalmış yeter ki her gün içelim.Zayıflama kuralını yaparak siyah çay, kahve, kola, alkol, gazlı içecekler, hazır kutu meyve sularından içilmeyecek. Bunlar çok önemli!En büyük öğünümüzü sabah 11:00 ile öğleden sonra 16:00 arası yenecek.Güneş batınca çorba dışında bir şey yenmeyecek. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir.Zayıflama kürümüz süresince süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketilmeyecek.Ekmek 11:00 – 16:00 dışında saatler arasında ekmek yemeyeceksiniz. Bu saatler arasında kesinlikle kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilmeli.Her gün açık havada en az 30 dk. Yürüyüş yapılacak. Park, koru, deniz kenarı tercih sebebidir.

{Diyet} kategorisinde ki Sağlıklı Zayıflamak İçin 10 Altın Kural başlıklı yazımız sizlere ciltbilginiz.com tarafından sunulmuştur. Yazılarımız tedavi amaçlı değildir…
Bilginiz Cildinize Yansısın 😉

OKUYUCU YORUMLARI