Strobing Makyajı Nasıl Yapılır?

Strobing Makyajı Nasıl Yapılır?
  • 1 Star
    Loading...

Strobing Makyajı;

Geçmişten günümüze Strobing Makyajı Geçmişten günümüze makyajın bayanlar için en vazgeçilmez ve en çekici bir bakım ürünü olduğunu biliriz. bayanlar için en vazgeçilmez ve en çekici bir bakım ürünü olduğunu biliriz.

Ancak eski günlerde abartılı yapılması moda olan makyaj bu günlerde makyaj trendinde yerini sadeliğe bırakmıştır.

Bundan dolayı da aslında makyaj yaparak, yapmamış gibi doğal bir makyaj elde etmek artık tüm bayanların tercihidir.

Genç kızlar ve tüm hanımlar artık bu nedenle strobing makyajını takip etmektedir. Hemen hemen her ünlü bayanda da görebileceğiniz bu makyaj çok doğal ve parlak bir cilt sağlamaktadır.

Sade ve doğal bir cilt için tercih edilen strobing makyajı, her kullanan bayanı hangi yaşta olursa olsun genç görünmek isteyen tüm hanımları amacına ulaştırır.

Strobing Makyajı Nasıl Yapılır?

Strobing Makyajı Nasıl Yapılır?

Aydınlatma Makyajı Nasıl Yapılır?

  • Pek yağlı olmayan ve lekeli bir yüze sahipseniz, en baş aşama olarak cildi nemlendirmeyle strobing yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Strobing, teni pürüzsüz yapmaya, genç bir görünüme sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Strobing makyajı uygulamak her cilt için uygun bir makyaj çeşididir.
  • Asıl anlamı aydınlatma olan Strobing türünü, abartarak kullanmak da çok parlak bir yüz ortaya çıkararak sizi oldukça deforme ve yorgun gösterebilir. Bu sebeple çok fazla aydınlatıcıya gerek duymayan ve kuru olmayan ciltler, strobing makyajını her bir yüz hattına dikkatli ve yeterince kullanmaya dikkat etmelidir.
  • Normal ciltlere göre yağlı bir cildiniz varsa, aydınlatıcı olarak toz aydınlatıcıları kesinlikle tercih edebilirsiniz. Yahut kuru bir cilde sahipseniz, likit olarak satışa sunulan aydınlatıcı makyaj ürünlerini de alabilirsiniz.
  • Aydınlatıcı makyajı ışıltılı ve pürüzsüz göstermek istediğiniz yüz kısmınızda herhangi bir kısma sürebilirsiniz.
  • Strobing (aydınlatma) makyajının tek hedefi ışıltılı bir yüz şeklidir.

 

Makyaj Seçenekleri

Parlak yüz makyajı için sadece Strobing makyaj tekniğini nasıl uygulayacağınızı öğrenmeniz ve gereken birkaç makyaj ürününü almış olmanız gerekmektedir.

Aydınlatan strobing makyajını, her kuaför salonu ve makyaj uzmanları severek kullanmaktadır. Fondöten ve aydınlatıcı farlar ve pudralar ana maddelerdir.

Çok basit ve üç dört parça makyaj malzemesiyle yapılabilen Strobing, herkesin evde kendinin yapabileceği bir makyaj tekniğidir.

 

 

OKUYUCU YORUMLARI